Warunki zatrudnienia

Warunki wstępne

Firma Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o. oferuje współpracę osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą na terenie Polski i Unii Europejskiej oraz osobom gotowym do założenia takiej działalności. Szczegółowych informacji dotyczących zakładania własnej działalności udzielą pracownicy naszej firmy.

Wynagrodzenie

Osoba podejmująca pracę opiekunki ma zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów podróży oraz wynagrodzenie miesięcznie nawet ponad 2000 euro. Wynagrodzenie zależy zarówno od kwalifikacji i doświadczenia kandydatki w opiece nad osobami starszymi, jej znajomości języka obcego, jak i od zakresu obowiązków oraz stanu zdrowia podopiecznego. Wysokość stawki oraz szczegóły umowy omawiane są w naszym biurze. Wynagrodzenie jest wypłacane w złotówkach lub euro (na życzenie).

Przejazd do miejsca pracy

Koszty podróży do kwoty 200 euro pokrywa rodzina zamawiająca opiekunkę.

Zatrudnienie

Osoby, które przejdą pozytywnie rekrutację zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy w celu przedstawienia i omówienia konkretnej oferty oraz podpisania umowy. Osobom zamieszkałym z dala od naszej siedziby oferujemy rekrutację online i załatwienie wszystkich formalności korespondencyjnie

Warunki

Osoby wyjeżdżające do pracy w charakterze opiekunki są zakwaterowane w prywatnych domach i mieszkają z osobą, którą się opiekują. Opiekunka otrzymuje do dyspozycji własny pokój.
Opieka 24-godzinna oznacza zazwyczaj około 8 godzin efektywnej pracy, na którą składa się przygotowywanie posiłków, pomoc w codziennej toalecie, prowadzenie domu, robienie zakupów, pranie, sprzątanie itp. Pozostały czas to tzw. "czuwanie". Osoba opiekująca się pacjentem ma z reguły ok. 2-3 godziny czasu wolnego oraz jeden dzień wolny ewentualnie dwa wolne popołudnia w tygodniu do własnej dyspozycji.

Nasze biuro

  • Personal-Service-Ost-West sp. z o.o.
  • Śniadeckich 2/5a
  • 85-011 Bydgoszcz

Praca Francja, Belgia:

Praca Niemcy, Luksemburg, Austria: