PL DE FR

Warunki zatrudnienia

Warunki wstępne

Firma Personal - Service - Ost - West Sp. z o.o. oferuje współpracę osobom prowadzącym własna działalność gospodarczą na terenie Polski oraz osobom gotowym do założenia takiej działalności. Nowe przepisy są bardzo korzystne dla osób, które nie prowadziły działalności gospodarczej w ostatnich 5 latach. Szczegółowych informacji dotyczących zakładania własnej działalności udzielą pracownicy naszej firmy.

Wynagrodzenie

Osoba podejmująca pracę opiekunki ma zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie, zwrot kosztów podróży oraz wynagrodzenie miesięcznie nawet 2.000 euro brutto. Wynagrodzenie zależy zarówno od kwalifikacji i doświadczenia kandydatki w opiece nad osobami starszymi, jej znajomości języka obcego, jak i od zakresu obowiązków oraz stanu zdrowia podopiecznego. Wysokość stawki oraz szczegóły umowy omawiane są w naszym biurze. Wynagrodzenie jest wypłacane w złotówkach lub euro.

Przejazd do miejsca pracy

Koszty podróży pokrywa rodzina zamawiająca opiekunkę.

Zatrudnienie

Kandydatki, które przejdą pozytywnie rekrutację zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy w celu przedstawienia i omówienia konkretnej oferty oraz podpisania umowy.